SOFFGRUPP, 5 delar, sengustaviansk stil, 1900-talets början.

Bestående av soffa, bankett, två karmstolar samt klaffbord. Klaffbord mäter, längd 135, djup 76, höjd 77 cm.

Bruksslitage, färgbortfall samt bord med sprickor.

Utropspris
5 000 SEK