HERRARMBANDSUR, Omega. 18k vitguld. Total vikt ca 72 g.

Mekaniskt. Urtavla besatt med 8 små diamanter. Insida av boett stämplad 18k, 750, länk stämplad 750. Längd 19 cm. Boettens bredd ca 28 mm.

Ej funktionstestad. Mindre bruksslitage. Mindre repor.

Utropspris
10 000 SEK