SKÄRP, Prada, 1900-talets sista kvartal.

Läder och plast. Märkt "PRADA MADE IN ITALY PRC 1290". Storlek 34/85. Dustbag märkt "PRADA MILANO" medföljer.

Smärre slitage.

Utropspris
1 500 SEK