SPEGEL, silver. Troligen Ryssland. 1800/1900-tal. Vikt tot ca 1220 g

Oval form. Ram och bakstycke i silver. Dekor med blommor. Höjd 33, bredd 25,5.

Slitage. Märken och repor. Vikten är inkl spegelglaset.

Utropspris
3 000 SEK