PARTI BESTIKDELAR, silver, 49 delar,"Rosenholm", GAB. Vikt exkl. knivar ca 1045 gram.

7 bordsgafflar, 6 bordsknivar, 8 bordsskedar, 5 smörgåsgafflar, 6 smörgåsknivar, 9 dessertskedar, 8 kaffeskedar.

Smärre slitage, repor. Knivar med stålblad.

Utropspris
6 500 SEK