BARSKÅP, 1900-talets andra hälft.

Skuren dekor. Dörrar i järnsmide och glas. Nederdel med roterbart hyllplan i halvmåneform med spegelskivor, bakstycke med glas. Bredd ca 89 cm, djup ca 49 cm, höjd ca 97 cm. Nyckel finns.

Slitage. Skador. Repor. Fläckar. El ej funktionstestad. Låset löst men medföljer.

Utropspris
3 000 SEK