KÖKSBÄNK, omkring 1900.

KÖKSBÄNK, omkring 1900.

Överdel med öppningsbart lock, underliggande en infälld zink balja. Ett dörrpar. Ådermålat. Bredd 90,5 cm, djup ca 45 cm, höjd ca 70 cm.

Slitage. Skador. Märken. Fläckar. Anlöpningar.

Utropspris
2 000 SEK