CAFEBORD med STOLAR, 3 delar, 1900-tal.

Bord med rund skiva, tre ben, diameter 60,5, höjd 70 cm. Stolar med blå vinylklädsel på sits, hjärtformad rygg.

Bruksslitage. Rost. Senare bemålad.

Utropspris
1 500 SEK