KARMSTOLAR, 3 st, gustaviansk stil, 1900-talets början.

Grålackerade. Oval stoppad rygg med rosettkrön. Stoppad sits. Raka kannelerade ben.

Slitage, färgbortfall. Benen med något ihåliga avslut. En stol med ett avsevärt kortare framben.

Utropspris
6 000 SEK