Svart kartong, beslag av gulmetall. En löst fack invändigt. Märkt med bagageetikett: Swedish America Line, "M/S Gripsholm", 1973 91 x 51 x 31. Snäpplås, nyckel saknas.
Slitage. Repor. Nyckel saknas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.