11 skedar i olika strl, tårtspade, 2 tesilar, 2 olika smörknivar, ostkniv, 2 olika gafflar, sockertång. Flertalet tillverkare och nationaliteter. L 9-22.
Minnes/monogramgravyr. Bucklor. Repor. 2 smörknivar samt ostkniv med kompletterade blad, ej i silver.