Herrur, chronometer, datum, vit urtavla, diam 38, refnr 16570, serienr D606434, Oysterlänk, viklås, refnr 78790A, omkr 17,5. Certifikat, box och ytterkartong medföljer.
Bruksslitage. Repor på glasring. Ej funktionstestad.