Floral dekor med gula rosor och förgätmigej, gulddetaljer. 18 mattallrikar, 6 djupa tallrikar, 5 större assietter, 6 mindre assietter, 2 rektangulära serveringsfat i olika strl, såsskål.
Slitage. Enstaka nagg och sprickor. Färgbortfall.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.