HÖRNVITRINSKÅP, trol. England/Holland. 1800-tal.

Intarsia. Tvådelat med vitrindörrar i överskåp. Uppsvängt profilerat krön. L 79, b 53, h 199.

Kompletterat, lås saknas, bruksslitage, hyllplan saknas.

Utropspris
8 000 SEK