Gräddkanna, William Lyon, Göteborg, 1854. Såsslev, Johan Frans Oscar Holm, Vadstena, 1874. Såsslev, Lars Larson, Göteborg, 1851. L 11,5-33.
Bruksslitage, bucklor, en del med gravyr.