Gräddkanna, Johan Gottfrid Åhlén, Enköping 1871, H 14. Sax. 4 skedar. 4 st redskap för manikyr, blad ej alla delar i silver.. Pillerask. Cigaretthållare. L 3,5-18.
Slitage. Bucklor.