FISKBESTICK, 24 delar, pläter, troligen George Shadford Lee & Henry Wigfull, Sheffield, England, 1800/1900-tal.

12 fiskknivar samt 12 gafflar. Stiliserad växtornamentik. Schatull medföljer.

Slitage. Repor. Schatull med kraftig slitage, sprickor. Nyckel saknas.

Utropspris
1 500 SEK