RACERBIL, plåt, "Indianapolis 500 r 61". Trol. Japan 1960-tal.

Batteridriven, blinkande ljus, föraren visar segertecknet. H 11,5, l 36.

Slitage, lister saknas, smärre lackskador samt rost. Mekanisk funktion ej kontrollerad.

Utropspris
130 EUR