Titan/guld, quartz, 120 m, quartz, safirglas, datum, integrerad originallänk. Serie nr. 46673568, Ref nr. A7507/5252. Originallänk, titan/guld, viklås, Ref nr. 1475/448, omkr 17. Omega Seamaster Titane - armband titan/guld, l 15,5, extra länkbitar medföljer, boett titan/guld.
Slitage. Ej funktionstestad. Trög krona. Skador på visare. Bruksslitage på klockdelarna.