BESTICK, 21 delar, silver, mestadels GAB, Stockholm och OLn Linköping, 1906-1926. Ca 505 g.

"Svensk spetsig". Matsked, 6 bordsskedar, 3 dessertskedar, 11 kaffeskedar.

Slitage. Gravyr. Enstaka med bucklor.

Utropspris
1 500 SEK