Cylinderformad modell med dekor av bubbla i foten. 9+2+1+1+1 grogglas, 6 större grogglas, 7 seltersglas, 1+1 whiskyglas, 4 snapsglas, 2 shotsglas.
Smärre slitage och nagg.