Julius Andersen

(Danmark, 18/1900-tal)
Julius Andersen
(Danmark, 18/1900-tal)

JULIUS ANDERSEN, olja på duk, sign.

Utsikt mot Malmö från Spillepengen. 34 x 47.

Krackeleringar. Duken i behov av att spännas. Ytsmuts.

Utropspris
2 000 SEK