Bl a servettringar, 2 st, diam ca 4 resp 4,5. Tårtspade modell Uppsala, l 23, 3 gafflar samt 3 knivar, modell Rosenholm, l 14 resp 16. Övrigt, l 9,5 - 21.
Slitage, gravyr samt bucklor.