Mjölkkanna, flaska, smörask samt såssnipa. Ett större samt 2 mindre kvadratiska fat. 5 skålar, 2 par, ett större. 4 assietter, saltströare samt senapsburk. 3 tefat medföljer.
Enstaka nagg. Missfärgningar, slitage och färgbortfall.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.