Mjölkkanna, flaska, smörask samt såssnipa. Ett större samt 2 mindre kvadratiska fat. 5 skålar, 2 par, ett större. 4 assietter, saltströare samt senapsburk. 3 tefat medföljer.
Enstaka nagg. Missfärgningar, slitage och färgbortfall.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.