Sittandes man, h 23.
Sittandes kvinna, h 23,5.
Man och kvinna, h 24,5.
Slitage samt tillverkningsdefekter. Samtliga delar med nagg, en del med fotringsflisor, en del med dekoravslag och sprickor.