Ströare, Nils Hellberg, Stockholm, 1792. Sked, Peter Lorentzson Pihl, Västervik, 1801. Dosa, skrin, servettringar, 2 st, samt 3 skedar, 1900-tal bl a importstämplar. L 5-22.
Bruksslitage.