KAFFE- OCH TESERVIS, 4 delar. Nysilver. England. 1900-talets andra hälft.
Kaffekanna, tekanna, sockerskål samt gräddkanna. Delvis godronnerade. Uppsvängda handtag. Med förgylld krona. Märkta undertill: "The Queen´s Collection to honour H. M Queen Elizabet II". H 10-24.
Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.