Louis Philippe. Patinerad brons, delvis förgylld. Tripodformad fot, dekor av acantusblad och rocailler. Brännförgyllad proppari form av eldflammor. H 35.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.