Svartlackerad Mercedes i plåt. Öppningsbar baklucka med reservhjul och skiftnyckel. Märkt Made in Japan. L 31. Plymouth i grålackerad gjuten metall. Märkt Ana Nyköping. L 30.
Slitage. Repor. Mercedesen med skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.