BORD samt STOLAR, 4 st, Gangse Möbler, Danmark, 1960/70-tal.

Kromat stålrör. Stolar med svart skinnklädsel. Bord med klaff och skiva i svart laminat. Bordet stämpelmärkt. Bord l 135-170, b 85, h 71.

Slitage, repor, smärre rost.

Utropspris
2 500 SEK