ELIAS MARTIN, etsningar, 3 st, 1800-tal.
"Djurgården Wue af Manilla från kiosken." Bildstrl 30 x 51. "Wue af Djurgården och Manila tagen i från kruthuset." Bildstrl 20 x 28. Samt vy från Strömmen. Bildstrl 22 x 33.
Slitage. Fläckar. Marginalerna med skador. Oramade.