Lätt välvd front med inlägg av gulmetall. Träfanér. Tre karaffer samt 12 starkvinsglas med guldfärgad dekor. Schatull l 34, b 26, h 27. Karaff, h 20. Starkvinsglas, h 7. Nyckel finns.
Glas med nagg. Bruksslitage. Schatull med mindre fanérskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.