BESTICK, 122 st, nysilver, 1900-tal.

Olika serviser.
Matgafflar, tolv st.
Matskedar, tolv st.
Matknivar, fyra st.
Smörgåsskedar, tolv st.
Smörgåsgafflar, tolv st.
Dessertgafflar, 23 st.
Kaffeskedar, 22 st.
Förrättsknivar, sex st.
Smörknivar, sex st.
Glasskivar, tre st.
Uppläggnings- samt serveringsbestick, tio st.

Bruksslitage.

Utropspris
1 000 SEK