Bestående av;
6 knivar längd 25 cm,
6 knivar längd 21 cm,
8 knivar längd 18,5 cm,
6 gafflar längd 1 cm,
6 gafflar längd 18 cm,
8 gafflar längd 14 cm,
3 smörgåsgafflar längd 14,5 cm,
3 skedar längd 21 cm,
22 skedar längd 18 cm,
11 skedar längd 12 cm
total vikt inkl knivblad av rostfritt stål ca 2903 gram
Bruksslitage. Repor.