Mahogny, upptill två spröjsade och glasade dörrar, mitten med fällbar skrivklaff med bakomliggande inredning, nedtill tre lådor, ca 109x52x211 cm
Bruksslitage. Repor. Fläckar. Märken. Torrsprickor. Renoverad. Draghandtag med lösa delar. Övre vitrinens lås låst