Gunilla Allard, serveringsvagn, "Cargo", Lammhults.
Stomme av förkromat stålrör. Handtag av svart skinn, skivor med svart laminat, varav den övre vändbar. Längd 84, bredd 36, höjd 71 cm.
Den övre skivan med en lagning i laminaten i ett hörn. Smärre märken och slitage.