Bestående av;
12 tallrikar diameter 23 cm,
12 djupa tallrikar diameter 23 cm,
9 assietter,
3 djupa tallrikar diameter 19,5 cm,
1 terrin med lock,
1 terrin med lock,
1 såsbåt,
1 runt kakfat,
1+2 ovala uppläggningsfat längd 28-39 cm,
1 ovalt skålfat,
12 assietter,
3 tekoppar med fat.
Bruksslitage. Obetydligt nagg.