Louise Adelborg, matservis, 26 delar, "Swedish GRace/Magnolia", mestadels 1970/80-tal.
Bestående av:
8 mattallrikar, 24,5 cm.
8 förrättstallrikar, 21 cm.
8 koppar med fat, fatens diameter 13 cm.
Såsterrin, 17 cm.
Uppläggningsfat, 32,5 cm.
Ställvis slitage.