Karmstolar 4 st, Soffa och bord.
Förgylld och bronserad stomme med förgylld dekor av bl a bandfläta, akantusblad och pärlstav.
Bord med skiva av kolmårdsmarmor, diameter 85 cm, höjd 74 cm.
Soffa längd 135 cm. Sitthöjd 45 cm.
Ställvis slitage. Märken. Senare klädsel. Smärre torrsprickor.