Porslin med guldkant.
12 flata tallrikar 23 cm
11 djupa tallrikar 23 cm
Runt uppläggningsfat 33,5 cm
Ovalt uppläggningsfat 33,5 cm
Ovalt uppläggningsfat 44 cm
Sju flata tallrikar med fotringsnagg. En djup tallrik med fotringsnagg. Smärre slitage.