Timo Solin, Kvinnofigur.
Signerad Timo Solin och med otydlig datering. Bemålad plåt, monterad på plexiglasskiva. Höjd 33 cm.
Smärre ytslitage med enstaka märken och smärre färgbortfall. Rester av pappersetikett under skivan.