Väska i läder med detaljer i guldfärgad metall. Justerbar axelrem. Tre dragkedsförsedda fickor. Märkt "CÉLINE made in italy" och numrerad. Dustbag.
Ca 25 cm x 18 cm.
Smärre slitage. Nötta kanter.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.