Ronan & Erwan Bouroullec, taklampa, "Rosone Multiplo Aim", Flos, modellen formgiven 2013.
Etikettmärkt "Flos Rosone Multiplo Aim Made in Italy". Två skärmar i aluminium och polykarbonat, höjd 14 resp 20 cm.
Den mindre skärmen med nagg/lagning i polykarbonaten. Repor. Ej funktionstestad.