Hamrat kalvskinn, detaljer i gulmetall, magnetlås, fodrad, ett mindre fack, axelkedja i gulmetall, märkt Ferragamo made in Italy samt numrerad, ca 19x4x14 cm, ask medföljer
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.