Soffa, Chesterfieldmodell, Storbritannien 1900-talets andra hälft.

Tre-sits, klädd med delvis djuphäftat skinn, dekor av pärlspik, lösa dynor, sitthöjd ca 42 cm, ca 210x80x70 cm

Brukslitage.Torrsprickor. Ställvis fläckar och märken.

Utropspris
3 000 SEK