Rud Thygesen & Johnny Sørensen, skrivbord, "Kongeserien", Fredericia Furniture.
Bord fanerat med alm. Två fackinredda lådor med läderklädd botten. Längd 185, bredd 92, höjd 75 cm.
Helhetsintrycket är gott. Repor.
Klubbat pris
2 400
212
219
Utropspris
2 500 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (7 bud)
12 nov 18:37
2 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
12 nov 18:37
2 222 SEK
12 nov 18:37
2 200 SEK
12 nov 18:37
2 000 SEK
12 nov 16:29
1 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
12 nov 12:05
1 600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
8 nov 18:12
500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1