Ett par fat, Kanton, 23 x 18 cm.
Tallrik, Kanton, 25 cm.
3 assietter med girlander, 16,5 cm.
Ett par tallrikar, Imari, 23 cm.
Ett par tallrikar, Famille Rose, 22,5 cm.
Koppar med fat, 2 st snarlika, Imari, diameter på fatet 10,5 cm.
Kopp, Famille Rose, diameter ca. 7 cm.
Något slitage. Lagningar. Nagg. Sprickor.