Jockum Nordström & Disagreee, skateboarddeck, 3 st, Disagree Skateboards, Sverige, 2000-tal.
Skatebord deck från BBP och Disagree Skateboards med motiv av Jockum Nordström. Samlarupplaga. Signerade. Medföljande, numrerat äkthetsintyg 9/40. Längd 80, bredd 20 cm.
Ej examinerad ur original förpackning