Sonja Katzin, bestick 75 dlr "Sessan" för Nils Johan 1960-tal rostfritt stål
Bestående av;
12 knivar längd 20 cm,
12 knivar längd 17 cm,
12 gafflar längd 19 cm,
12 gafflar längd 15,5 cm,
11 skedar längd 19 cm,
12 skedar längd 17 cm,
2 par serveringsbestick
Bruksslitage. Repor.